Fontány a vodné prvky na mieru

Naša spoločnosť realizuje rôzne vodné prvky na mieru. Využívame moderné digitálne prvky či moderné klasické riešnia. Vďaka produktom od spoľahlivých výrobcov zabezpečíme bezproblémovú prevádzku Vašej fontány či vodnéhých prvkov.

Fontány je možné prepájať s cloudoum a tak zabezpečiť vzdialené riadenie a dozor fontány.
Prvky a moduly je možné rôzne kombinovať a tak vytvoriť jedinečný vodný prvok podľa vaších predstáv.
Naše fontány sú ľahko udržateľné vďaka čomu je údržba a prevádzka fontány jednoduchá a zvládne ju ktokoľvek.

Vysoká škálovateľnosť

Možnosť implementácie a prepojenia na jestvujúci systém riadenia fontány, možnosť rozšíriť o nové prvky riadenia. Podpora najrozšírenejších protokolov riadenia ako sú DMX512, DALI, Art-Net, KNX a DMX-RDM.

Inovácie aj jestvujúcich systémov doplnením frekvenčných meničov či elektro ventilov umožňujú digitalizovať aj staršie systémy fontán a prispôsobiť ich 21st. Pridaním riadenia pomocou PLC a meteostanice sa tak fontány dokážu ovládať samé či dokonca upozorniť obsluhu na vzniknuté poruchy.


Realizácie

Fontána Čečejovce

Realizácia prebiehala okrem stavebných úprav kompletne v našej réžii. Fontána pozostáva z jedného čerpadla, 4 svetiel a hladinových senzorov.

Technické údaje fontány:

Štandardné riešenie

Mobilná aplikácia

Malá fontána v Mestskom parku Košice

Realizácia prebiehala v súčinnosti so správcom parku Správou Mestskej Zelene v Košiciach. Fontána pozostáva z jedného čerpadla, digitálneho riadenia pomocou PLC a vzdialenej správy.

Technické údaje fontány:

Štandardné riešenie

Vzdialená správa

Automatizácia pomocou meteostanice

Plávajúca fontána v Mestskom parku Košice

Realizácia prebiehala v súčinnosti so správcom parku Správou Mestskej Zelene v Košiciach. Fontána pozostáva z 35 digitálnych čerpadiel a 5 čerpadiel typu SPA, digitálneho riadenia pomocou PLC a zbernice DMX512, ozvučenia, projekcie a pridavnych svetiel.

Technické údaje fontány:

Štandardné riešenie

Vzdialená správa

Automatizácia pomocou meteostanice

Ozvučenie

Osvetlenie

Projekcia